درباره ما

کالج زبان در سال 1392 با هدف ارائه کیفیتی متفاوت در آموزش زبان انگلیسی و همچنین پاسخ به نیاز متقاضیان با طیف وسیعی از دوره ها در کرمانشاه افتتاح گردید. ساختمان آموزشی  اولیه واقع در 22 بهمن در ابتدا مشتمل بر 480 متر عرصه و اعیان بود. در سال 1395 برای اولین بار در کرمانشاه فضای آموزشی کودکان از بزرگسالان جدا گشت و آموزش بزرگسالان به یک ساختمان جدید با زیر بنای 400 متر انتقال یافت. در سال 95  این موسسه توسط سازمان آموزش و پرورش به عنوان آموزشگاه ممتاز رتبه بندی شد. در انتهای سال 96 این مجموعه با اضافه شدن یک فضای آموزشی جدید در شهرک ژاندارمری کرمانشاه به وسعت 350 متر باز هم گسترش یافت و در حال حاضر با داشتن شش شعبه در کرمانشاه وسیع ترین مجموعه آموزش زبان شهر کرمانشاه می باشد. شعب دیگر کالج زبان در شهرهای مختلف را می توانید در قسمت ارتباط با ما مشاهده کنید.

خط مشی

بسیاری به دنبال یافتن یک آموزشگاه زبان خوب و مو ثر در کرمانشاه هستند.تیم آمورزشی کالج با توجه به بهره گیری از اساتید به نام و برجسته، کتابهای جدید و جذاب و روش تدریس منحصر به فرد خود می تواند بهترین گزینه باشد چرا که  پیشرفت در یادگیری نیازمند تخصص و تجربه است.         

سیستم آموزشی  

 کالج زبان در سطح بزرگسالان با استفاده از کتاب های جدید Navigate که برنده جایزه بهترین کتاب آموزشی سال 2016 اروپا بوده و کتابی کاملا متفاوت و منحصر به فرد محسوب می شود سعی در ارائه کیفیتی متفاوت و متمایز در آموزش زبان دارد. کتابهای Navigate  برای اولین بار در ایران از سال 96 به صورت جزوه در کالج زبان پایلوت شد و پس از بررسی لازم جهت چاپ به انتشارات رهنما (یکی از بزگترین و تخصصی ترین انتشارات زبان) پیشنهاد گردید. پس از بررسی ناشر چاپ این کتاب از تیرماه 97 شروع گردید. کالج زبان افتخار دارد برای اولین بار به جای پیروی از سیستمهای آموزشی موسسات پایتخت در انتخاب کتاب و روش تدریس، با تکیه بر تواناییهای موجود در مجموعه، کتاب به روز و روش آموزشی جدیدی را به کار بسته است.

در سطح خردسالان، کودکان و نوجوانان نیز کالج به عنوان اولین و تنها مجموعه در استان از کتابهای Big Fun و Big English استفاده می کند که جدیدترین کتب آموزشی زبان محسوب می شوند.

با توجه به جایگاه ویژه مدرس در امر آموزش زبان کالج بیش از 60 نفر از بهترین اساتید استان را گرد هم آورده و با مدیریت و نظارت ویژه بر کیفیت آموزش ،نظم و پیشرفت تحصیلی فراگیرن سعی در معرفی خود به عنوان برند برتر آموزشی زبان خواهد داشت.

کارگاه های تدریس استراتژی یادگیری زبان با ارائه بهترین راهکارهای یادگیری لغت ، تقویت مهارت های مختلف و بهبود عملکرد زبانی نقشی بزرگ در پیشرفت تحصیلی فراگیران خواهند داشت .

 مجوزها و شعب همکار

به طور کلی مجوزهای آموزش زبان توسط اداره آموزش و پرورش (آموزش زیر 18 سال) و وزارت علوم (آموزش بالای 18 سال) صادر می گردد. مجموعه کالج زبان در شعبه 1 کودکان و نوجوانان واقع در میدان مرکزی جنب دبیرستان استقلال دارای مجوز آموزش تحت عنوان “تاک” (مخفف تیم آموزشی کالج)  و “دانش پویان” از آموزش و پرورش ناحیه 3 است. شعبه 2 در شهرک ژاندارمری دارای مجور از اداره آموزش پرورش ناحیه 1 تحت عنوان “افکار” و شعبه سوم واقع در شهرک پردیس دارای مجوز از اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 تحت عنوان “بین الملل” می باشد.

در سطح بزرگسالان موسسه آموزش عالی آزاد تاک تنها موسسه آموزش عالی دارای مجوز آموزش زبان از وزارت علوم است و به عنوان تنها مجموعه مجاز در آموزش بزvگسالان به آدرس میدان مرکزی نبش کوی 138 فعال است (موسسات آموزش و پرورش و سایر موسسات آموزش عالی مجاز به آموزش زبان به بزرگسالان نیستند)

برای مشاهده مزایای کالج زبان به صفحه چرا کالج مراجعه فرمایید.