دوره های آموزشی بزرگسالان

سیستم آموزشی در کالج بر اساس کتاب های جدید کالج زبان و در 17 ترم طراحی شده است . کلاس ها 2 روز در هفته برگزار شدهو بر همین اساس با شرکت در دوره های عمومی درعرض 3 سال می توان به سطح آیلتس 6 رسید و البته در نظر داشته باشید که انتهایی برای بهبود دانش زبانی وجود ندارد همانطور که هر سال که از عمر شما می گذرد و با توجه به تجاربتان فارسی شما بهبود پیدا می کند.

نکته قابل توجه در خصوص آموزش زبان اینست که کلمات، اصطلاحات و موضوعات زبانی هر چند سال یکباردچار تغییراتی می شوند و همین امر نیاز به تغییر کتابهای آموزشی را نمایان می سازد. به عنوان مثال هیچ یک از کتابهای رایج در ایران ( به عنوان مثال: TOP NOTCH, AMERICAN FILE, TOUCHSTONE) به موضوعات مهمی مانند شبکه های اجتماعی نمی پردازد.

در کالج زبان از کتابهای NAVIGATE چاپ 2017 آکسفورد استفاده می شود که برنده جایزه بهترین کتاب آموزشی اروپا نیز شده و برای اولین بار توسط کالج زبان در ایران استفاده شد. این کتاب به سفارش کالج زبان در سال 97 توسط انتشارات رهنما چاپ گردید. کتاب علاوه بر استفاده از تکنیکهای متفاوت و جدید به موضوعاتی مانند شبکه های اجتماعی مانند اتیکتهای پست و کامنت گذاشتن اشاره می کند و با استفاده از موضوعات کاملا جدید باعث تغییر نگرش زبان آموز می شود.

در زیر می توانید ترم بندی کالج زبان را مشاهده فرمایید