چرا کالج

با توجه به تعداد زیاد مراکز زبان آموزی در سطح شهر، انتخاب یک مرکز خوب می تواند سخت باشد. اما مواردی هست که کالج را به عنوان بهترین انتخاب ممکن به شما معرفی می کند:

•مدیریت متخصص: اهمیت مدیریت یک موسسه آموزشی دراموری مانند انتخاب مدرسین مجرب، کتابهای به روز و حفظ کیفیت آموزش بر کسی پوشیده نیست. کالج اولین مرکز آموزش زبان در کرمانشاه است که از مدیریت تخصصی دکتری آموزش زبان انگلیسی با چندین سال سابقه کار موفق بهره می برد.

•آموزش استراتژی محور: بسیاری از ما آموزش زبان انگلیسی را با کتاب های مختلف و در مراکز آموزشی متفاوت تجربه کرده ایم، اما اکثرمواقع در به خاطر سپاری لغات و یادگیری گرامر مشکل داریم و در زمان صحبت کردن وهنگامیکه لغت مورد نظر را به یاد نمی آوریم دچار لکنت می شویم. راه برون رفت ازاین مشکلات یادگیری استراتژی محور است. شما می توانید با شرکت در کارگاه های استراتژی محور به جای گرفتن ماهی “ماهیگیری” را یاد بگیرید!

•مدرسین مجرب: از آنجا که وظیفه اصلی آموزش بر دوش مدرس است، کالج بهترینها را گرد هم آورده است. مدرسین کالج از میان برترین اساتید دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری مرتبط با آموزش زبان انگلیسی در کرمانشاه و بر اساس تجربه آنها برگزیده شده اند.

•کتابهای جذاب: تا همین چند سال پیش موسسات آموزشی گزینه های محدودی در انتخاب کتاب آموزشی داشتند اما امروزه با وجود کتابهایی مانند American File, Four Corners, Interchange, Cutting Edge و … انتخاب کتاب هم مشکل شده است. اما تردید نداشته باشید ورژن جدید کتابهای جدید کالج بهترین گزینه است.عکسهای واقعی، اصطلاحات به روزو پرکاربرد، مکالمه های کوتاه و فیلم جالب این کتاب، آن را به بهترین گزینه تبدیل کرده است.

•دوره های متنوع: با توجه به نیاز شما دوره هایی نظیر دوره های مکالمه،فشرده، انگلیسی در سفر، فن ترجمه، تافل دکتری، کنکوری ارشد و … در کالج ارائه میگردد. جهت انتخاب دوره  متناسب با نیاز خود می توانید با مراجعه حضوری در ساعاتی خاص از مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

•کلاسهای کم جمعیت: تعداد کمتر فراگیران کلاس تضمین وقت بیشتر برای هر فراگیر است و کیفیت آموزش را بهبود می بخشد.

•سرعت بیشتر در یادگیری: دوره های آموزشی مکالمه در بسیاری ازمراکز زمان بسیاری را می طلبد، اما در کالج با توجه به تعداد ترمها (12 ترم و هر ترم یک کتاب در یک فصل) کل دوره سه سال طول خواهد کشید.

•مدرک قابل ترجمه: پس از پایان دوره های خاص، یک مدرک قابل ترجمه با آرم وزارت علوم به شما اعطا می شود. این در حالی است که زیر مدرک اغلب مراکز عنوان “غیر قابل ترجمه” ذکر شده است.

مشاهده مستمر: تمامی کلاسهای کالج مجهز به دوربین و ضبط صدا یوده و عملکرد مدرس از ابتدا تا انتهای دوره قابل پیمایش و ارزیابی است.