!Get better even if you are the best

دوره کودکان


همه ما می‌دانیم که یادگیری در دوران کودکی بسیار ساده تر است. کودکانی که از سنین ابتدایی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی را دنبال می‌کنند، نتایج به مراتب بهتری داشته و الگوهای زبانی در ذهن آن‌ها به مراتب کمتر از آنچه در ذهن بزرگ‌ترها شکل گرفته، است. این موضوع باعث می‌شود که یادگیری و درک مفاهیم یک زبان جدید برای کودکان نسبت به بزرگ‌ترها به طور قابل توجهی ساده‌تر باشد.یکی از اهداف مهم آموزشی در دوره‌ های کودکان، علاقمند کردن آنها به یادگیری زبان انگلیسی است. این دوره از یک رویکرد جذاب و موثر در یادگیری زبان برخوردار است.

- کودکان ۸ تا ۱۱ سال با استفاده از کتاب‌های Oxford Phonics، همراه با بازی‌های موثر در یادگیری مهارت های شنیداری، نوشتاری، و خواندن برگزار میشود.

- در سنین ۱۰ تا ۱۲ سالگی که مهارت‌های زبانی آمادگی‌ تکمیل‌ شدن را دارند، کتاب‌های Big English این فرصت را برای زبان‌آموزان فراهم می‌کند تا به‌طور کامل با مهارت‌های زبانی چهارگانه یعنی خواندن، نوشتن، گفتاری و شنیداری آشنا شوند.

وجود مدرسان با تجربه، صبور، و پرانرژی در کالج کمک می‌کند که کودکان در این دوره ها نه تنها مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنند بلکه از تجربه‌های یادگیری لذت ببرند.


ویژگی های دوره

کتابهای کالج جدیدترین کتابهای آموزش زبان به کودکان بوده و علاوه بر تمرکز بر بهبود عملکرد زبان انگلیسی، دارای بخشهایی در خصوص جامعه و فرهنگ و اخلاقیات است. در این بخشها کودکان با مفاهیمی مانند تفکیک زباله، اهمیت قوانین ترافیکی، نحوه برخورد با معلم و …. آشنا می شوند. دوره‌های کودکان در ۲۱ جلسه یک ساعت و نیمه در طی سه ماه برگزار می شود.