!Get better even if you are the best

}

سوالات متداول


از میان شمار بالای کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی، انتخاب کالج، کتاب‌هایی جذاب با عکس‌هایی واقعی، اصطلاحات پرکاربرد و به‌روز، مکالمه‌های کوتاه و کاربردی و فیلم‌های جالب مربوط به محتوای آموزشی کتاب است. کتاب های oxford phonics , big English برای دوره های کودکان و کتابهای teen two teen و navigate به ترتیب برای نوجوانان و بزرگسالان در نظر گرفته شده است.
بله الزامی است. معمولا در میان زبان آموزان تعریف دقیقی از عبارت “پایین ترین سطح” وجود ندارد. به همین خاطر همه افراد می بایست در آزمون تعیین سطح رایگان این مرکز شرکت کنند تامطمئن شویم آیا نیاز به شروع یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدیِ به معنای واقعی وجود دارد یا خیر
تمام دوره های ترمیک کالج ۲۱ جلسه و سه ماهه است.
آن دسته از زبان‌آموزانی که دوره‌های ترمیک این موسسه را به طور کامل و با کسب نمره حد نصاب قبولی به پایان رسانند، موفق به دریافت گواهی پایان دوره خواهند شد.
مدت زمان تکمیل دوره ها به هدف و نوع کلاس انتخابی شما بستگی دارد. همچنین یادگیری زبان کاری مستمر و پایان ناپذیر بوده، بنابراین شما می توانید بر حسب نیاز و هدف خود در کالج مشغول به زبان آموزی شوید.
این دوره مناسب کسانی است که محدودیت زمانی داشته و با شرکت در کلاس های ترمیک نمیتوانند به هدف خود در مدت زمان دلخواهشان برسند و یا زبان آموزانی که متقاضی دوره های خاصی هستند که در کلاس های ترمیک ارائه نمی‌شوند.
با توجه به استاندارد یادگیری زبان، تمام دوره ها ۲ جلسه در هفته است. کلاس های ترمیک در بازه زمانی ۱۵ تا ۲۰:۳۰ در روزهای شنبه الی پنجشنبه تشکیل میشود. همچنین امکان تشکیل کلاس های خصوصی در صبح نیز وجود دارد.